+90 282 651 95 77 - 651 95 87 pnotek@pnotek.com

İletişim

İletişim

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Veliköy Mahallesi 62. Cadde No:20 59520 Çerkezköy/Tekirdağ

Telefon: +90 282 651 95 77 - 651 95 87

Fax: +90 282 651 96 81

Eposta: pnotek@pnotek.com


Satış Müdürü
Ersin Duruca
Telefon: +90 532 130 07 27
Eposta: ersin@pnotek.com

Finans ve Muhasebe
Esra Kasapoğlu
Telefon: 0282 651 95 77
Eposta: muhasebe@pnotek.com

İş Geliştirme ve İnsan Kaynakları
Ece Mısıroğulları
Telefon: +90 0533 624 84 10
Eposta: ece@pnotek.com

Depo ve Malzeme Yönetimi
Can Aksu
Telefon: +90 0537 346 7981
Eposta: can@pnotek.com

Uzman Teknik Danışman / Makine Mühendisi
Tolga Engin
Telefon: +90 532 695 36 71
Eposta: tolga@pnotek.com

Satış Mühendisi / Makine Mühendisi
Hakan Yıldırım
Telefon: +90 0536 265 20 55
Eposta: hakan@pnotek.com

Hidrolik Teknik Danışman / Mekatronik Teknikeri
Batuhan Kırar
Telefon: +90 532 613 12 39
Eposta: batuhan@pnotek.com